Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh - Bota Sot
Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Mediale Vip

Bukuroshja shqiptare, tejet “e nxehtë” në plazh

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 10:26
Alesia Bami

Ish-velina e emisionit “Stop”, Alesia Bami nuk po i ndahet plazhit. Bukuroshja shqiptare ka hedhur edhe një foto nga vendi ku po pushon.

Në Instagram, ajo publikoi fotografinë e radhës, ku shihet në breg të detit, e ulur dhe e veshur me një palë bikini që i kanë nxjerrë linjat e bukura trupore.

Të pasmet ‘shpërthyese’ padyshim që morën gjithë vëmendjen në këtë foto. Komentet nga ndjekësit në foton e saj janë të shumta.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...