Shqiptari nga Drenasi bën shqiponjën me modelin më të famshëm Meeks - Bota Sot
Shqiptari nga Drenasi bën shqiponjën me modelin më të famshëm Meeks

Mediale Vip

Shqiptari nga Drenasi bën shqiponjën me modelin më të famshëm Meeks

Nga: M.GJ Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:39
Shqiptari nga Drenasi bën shqiponjën me modelin më të famshëm Meeks

Parfumi më i mirë në Zvicër Gisada dhe një ndër më të shiturit në europë ka mbledhur shumë personazhë të njohur në Glattsentrum Mall në Marrionnaud në Zvicër.

Eventi ka qenë pasi brandi Gisada ka hedhur në treg parfumin më të ri që quhet Ambassador dhe imazh i tij është super modeli Jeremy Meeks ku ka qenë i pranishëm dhe shihet me shqiptarin nga Drenasi Meriton D. duke bërë shqiponjën me të. Në mesin e shumë personaliteteve kanë qenë dhe yje shqiptarë e të huaj ku ka rënë në sy edhe Miss Zvicra Jastina Doreen.BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...