Vjosa vjen elegante dhe në formë në projektin ‘Ki me pa’ - Bota Sot
Vjosa vjen elegante dhe në formë në projektin ‘Ki me pa’

Mediale Vip

Vjosa vjen elegante dhe në formë në projektin ‘Ki me pa’

Nga: M.GJ Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:44
Vjosa Emini

Këngëtarja e njohur Vjosa Emini, ka publikuar këngën e saj më të re.

“Ki me pa”, titullohet projekti më i ri i këngëtares e cila vjen përplot ritëm, interpretuar shkëlqyer nga Vjosa Emini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...