Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona prej lulesh - Bota Sot
Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona prej lulesh

Mediale Vip

Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona prej lulesh

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:59
Jennifer Lopez

Ylli i njohur i botës së shoubizit, Jennifer Lopez, është shfaqur përsëri duke dëshmuar se nuk ka asnjë garderobë të cilën ajo nuk mund ta veshë!

Këngëtarja këtë e bëri të ditur duke postuar një fotografi të saj në të cilën shihet vetëm me një palë sytjena dhe pantallona të gjera.

Kjo ndodhi vetëm pak kohë para se të niste turneun e saj It’s My Party.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...