Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, plot urime dhe surpriza - Bota Sot
Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, plot urime dhe surpriza

Mediale Vip

Gjyste Vulaj feston ditëlindjen, plot urime dhe surpriza

Nga: Maksim Gjokaj Më: 12 korrik 2019 Në ora: 14:01
Gjyste Vulaj

Ajo është një super artiste e mjaft unike.

Po flasim për këngëtaren Gjyste Vulaj e cila ka festuar ditëlindjen në Tuz ku edhe jeton së bashku me familjarë e plot të ftuar por edhe surpriza sidomos nga fansat dhe miqtë e saj ku i kanë realizuar një video me plot urime.

Urime dhe nga ne "24" vite edhe 100!.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...