Menduam se paguhet 7000 euro, Fevziu zbulon për herë të parë rrogën e lakmueshme - Bota Sot
Menduam se paguhet 7000 euro, Fevziu zbulon për herë të parë rrogën e lakmueshme

Mediale Vip

Menduam se paguhet 7000 euro, Fevziu zbulon për herë të parë rrogën e lakmueshme

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 14:52
Blendi Fevziu

Blendi Fevziu është përfolur shpesh se është një ndër gazetarët më të paguar në vend. Përpos kuriozitetit të publikut, duke pasur parasysh se emisioni transmetohet 4 ditë të javës, por nisur edhe nga jetea dhe udhëtimet e shumta të prezantuesit, shumë kanë aluduar për rrogën e majme të gazetarit.

E pikërisht për këtë është pyetur Fevziu i ftuar në emisionin “Treshat” përballë Bora Zemanit. Kjo e fundit e pyët nëse ai është vëret gazetari politik më i paguar në vend, ndërsa Fevziu se nuk di ta thotë këtë sepse “nuk i di rrogat e të tjerëve realisht”.

“Po mirë a merr më shumë se 7000 mijë euro”, vijon Zemani.

“Po i marr”, konfirmon Feviziu duke zbuluar kështu për herë të parë se mbi sa nis pagesa e drejtuesit të një ndër emisioneve më jetëgjate e më të ndjekur në televizionet shqiptare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...