Modelet ‘joshin’ të pranishmit në ‘Miami Swim Week’ - Bota Sot
Modelet ‘joshin’ të pranishmit në ‘Miami Swim Week’

Mediale Vip

Modelet ‘joshin’ të pranishmit në ‘Miami Swim Week’

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 16:08
Foto ilustrim

Është mbajtur edicioni i radhës i ‘Miami Swim Week’.

 ‘Miami Swim Week’ ka organizuar sfilatën e radhës. Edhe këtë vit modelet kanë ‘çmendur’ të pranishmit në këtë organizim, shkruan Dailystar, transmeton lajmi.net.

Sfilata është mbajtur dje dhe emri që është folur më së shumti në media ka qenë ai i dizajneres kolumbiane Liliana Montoya, e cila debutoi me koleksionin e ti të bikini-ve.

Dailystar ka sjellë edhe disa nga fotografitë më provokuese të mbrëmjes ku mund të shohim se në disa momente bikinit kanë ‘tradhtuar’ modelet duke treguar më shumë se që duhet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...