Bashkëshortja e Glauk Konjufcës është kjo aktore që e njohim të gjithë - Bota Sot
Bashkëshortja e Glauk Konjufcës është kjo aktore që e njohim të gjithë

Mediale Vip

Bashkëshortja e Glauk Konjufcës është kjo aktore që e njohim të gjithë

Nga: H.O. Më: 12 korrik 2019 Në ora: 20:13
Glauk Konjufca

Glauk Konjufca është një nga deputetët më të zëshëm të Lëvizjes Vetëvendosje. Ai është i martuar dhe ka një vajzë.

Deputeti Glauk Konjufca është i martuar me aktoren Emira Bajçinca, dhe kanë një vajzë të quajtuar Knida.

Aktualisht, Emira është asistente në Fakultetin Filologjik, në degën e Gazetarisë.

Emira është paraqitur në disa skeqe humoristike dhe këngë për fëmijë./Bota sot

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...