Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti, kërkon divorcin në gjykatë - Bota Sot
Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti, kërkon divorcin në gjykatë

Mediale Vip

Violeta Kukaj ndahet nga bashkëshorti, kërkon divorcin në gjykatë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 22:18
Violeta Kukaj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe që ndër vite ka sjellë hite, Violeta Kukaj prej kohësh është përfolur nga mediat vendore se është ndarë nga bashkëshorti. 

"Prive" ka arritur të mësojë nga burime shumë të sigurta pranë këngëtares se çështja tek tani ka mbërritur në gjykatë.

Raportohet se zyrtarisht ish-çifti ka marrë vendimin që të shkurorëzohen në gjykatë.

Image

Mësohet se seanca e parë e divorcit është mbajtur në datën 11 të këtij muaji dhe një tjetër parashihet brenda Korrikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...