Kur përfundojnë pushimet e Sofia Vergara? - Bota Sot
Kur përfundojnë pushimet e Sofia Vergara?

Mediale Vip

Kur përfundojnë pushimet e Sofia Vergara?

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 06:09
Sofia Vergara dhe burri i saj, Joe Manganiello

Aktorja e njohur, Sofia Vergara dhe burri i saj, Joe Manganiello, janë duke qëndruar në Itali për pushime për disa javë rresht.

Çifti atje sipas Daily Mail, ka festuar ditëlindjet e të dyve dhe përvjetorin e martesës.

Vergara gjatë tërë kohës ka shpërndarë fotografi gjatë qëndrimit të tyre në Europë.

Këtë herë ajo publikoi një fotografi në Instagram ku bëri të ditur se pushimet  tyre janë drejtë përfundimit.

Ajo tha se gati janë të ju thonë pafshim pushimeve, kështu ka mbetur të shihet se edhe sa ditë do të përfundojnë këto pushime të çiftit të njohur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat