Kush është gruaja pranë Bradley Cooper?

Mediale Vip

Kush është gruaja pranë Bradley Cooper?

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 09:24
Bradley Cooper dhe Laura Dern

Bradley Cooper dhe Laura Dern, janë parë bashkë në një drekë të shtunën pasdite në New York.

Të dy artistët e nominuar për Oskar nuk kanë punuar kurrë bashkë por janë parë shpesh pranë njëri-tjetrit në festa të ndryshme.

Me sa duket ata po planifikojnë të realizojnë diçka bashkë në të ardhmen.

Nëse nuk e dini, Bradley Cooper së fundmi është ndarë nga e dashura e tij Irina Shayk me të cilën ka një vajzë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat