Kështu dukej Fjolla Morina 16 vite më parë - Bota Sot
Kështu dukej Fjolla Morina 16 vite më parë

Mediale Vip

Kështu dukej Fjolla Morina 16 vite më parë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 11:43
Fjolla Morina

Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen.   

Vajza e Fjolla Morinës sot feston ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta uroj edhe publikisht.

Fjolla në Instagram e ka publikuar një foto nga e kaluara pranë të cilës edhe i ka shkruar disa fjalë.

“Unë nuk ta them shpesh këtë , por sot është dita e përkryer për të të bërë të ditur se cfarë dhurate e çmuar je për mua.Jam krenare per vajzen time.Ti je gezimi im i pare,drita e syve te mi,ti je ajo qe per here te pare degjova te me thoje MAM.Qofsh e paster si uji,e dashur si zemra dhe e bukur si dielli.Gëzuar Ditëlindjen Lediana.Mami te do shume.”, ka shkruar Fjolla e cila e ka theksuar se në këtë foto është shfaqur natyrale.

Fotografia është realizuar 16 vite më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...