Milot Binaku i jep fund martesës - Bota Sot
Milot Binaku i jep fund martesës

Mediale Vip

Milot Binaku i jep fund martesës

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 12:17
Milot Binaku dhe Vjosa Shehu

Miloti dhe Vjosa i kanë dhënë fund martesës.

Ka një kohë prej të fundës herë kur kemi parë muzikantin Milot Binaku me bashkëshorten e tij, Vjosa Shehun.

Kryesisht, në rrjete sociale, Binaku shfaqet i vetëm dhe në gjithë profilet e tij, më nuk gjendet as edhe një gjurmë e Vjosës.

Kjo ka bërë që të dyshohet mbi një ndarje të çiftit që kanë edhe një vajzë. Prive nga burime të sigurta pranë dyshes ka arritur të mësojë që ata janë ndarë.

‘Miloti dhe Vjosa ka disa muaj që nuk jetojnë bashkë. Sidoqoftë në mes kanë vajzën dhe për këtë arsye po mbajnë raporte solide me njëri-tjetrin’ – ka deklaruar burimi.

Çifti ishin në një lidhje disa vjeçare por duket se në një moment të caktuar, gjërat nuk kanë funksionuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat