Çmendet Big Mama, e zhvesh moderatorin live në emision - Bota Sot
Çmendet Big Mama, e zhvesh moderatorin live në emision

Mediale Vip

Çmendet Big Mama, e zhvesh moderatorin live në emision

Nga: N.Sh Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:09
Big Mama

Këngëtarja Big Mama ishte e ftuar në emisionin “Përrall me Tupan”, ku u provokua mjaft shumë nga Valon Maloku, moderatori i këtij emisioni.

Big Mama, e cila doli në skenë për të kënduar u provokua nga Maloku, i cili i tha “këndo se unë të këcej për mas”.

Pas kësaj, filluan të qeshurat e publikut, ndërsa Big Mama ia kthej Valonit duke i thënë se të “zhveshi”.

Image

Ajo tha se i është bërë pikë me ia desh Valonit pantallonat, ndërsa disa herë e luti që ai ta bënë një gjë të tillë.

“Deshi, deshi” ishte brohoritja edhe e shikuesve, e më pas Valoni e heq rripin dhe shihen se nën këto rroba ka edhe një parë të tjera.

Për më shumë shikojeni videon e më poshtme:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...