Modelja që i do meshkujt me mustaqe - Bota Sot
Modelja që i do meshkujt me mustaqe

Mediale Vip

Modelja që i do meshkujt me mustaqe

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 10:23
Kate Upton

Kate Upton ka treguar se çfarë mashkulli i pëlqen.

Ajo konsiderohet si një ndër femrat më seksi në botë dhe këtë epitet e ka dëshmuar se i shkon në shumë raste.

Kate Upton, gjatë një intervsite ku flet për sukseset e saj e profesionalizmin  që tregon, ka folur edhe për mashkullin e ëndrrave.

“Mendoj se për nga aspekti i famës ishte një periudhë kur nuk mund të adapotohesha me këtë ide. Ashtu edhe familja ime”, tha ajo kur foli për famën në fillimet e para ndërsa kur u pyet se çfarë mashkulli i pëlqen, dha po ashtu një përgjigje.

“Mustaqet janë obliguese. Më pëlqen një djalë me vetëbesim. Gjithashtu nëse nuk e ndan ushqimin e tij me mua në takimin e parë le të harrojë takimin tjetër”, tha ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...