Jeff Bezos dhe e dashura e tij shikuan ndeshjen në Wimbledon - Bota Sot
Jeff Bezos dhe e dashura e tij shikuan ndeshjen në Wimbledon

Mediale Vip

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shikuan ndeshjen në Wimbledon

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 14:00
Jeff Bezos dhe e dashura e tij

Kate Middleton dhe Prince William nuk ishin të vetmit që shkuan në Wimbledon të dielën.

Në ndeshjen e zviceranit Roger Federer dhe serbit Novak Djokovic u panë edhe Jeff Bezos dhe e dashura e tij Lauren Sanchez.

Bezos, 55 vjeç, dhe Sanchez, 49 vjeçare mbanin syze dielli derisa Djokoviç kryesonte kundër Federer në ndeshjen historike.

CEO i Amazon, Bezos, i cili kohët e fundit përfundoi divorcin e tij prej 38 miliardë dollarësh nga gruaja MacKenzie pas 25 vjet martese, ka shijuar verën me Sanchez.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...