Blero dhe Eugena sjellin video projektin “Thuaj” - Bota Sot
Blero dhe Eugena sjellin video projektin “Thuaj”

Mediale Vip

Blero dhe Eugena sjellin video projektin “Thuaj”

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 17:50
Blero dhe Eugena

Edhe një këngë e re i është bashkuar një numri të madh të këngëve që kanë ardhur gjatë muajve të fundit.

Blero në bashkëpunim me këngëtaren Eugenën kanë sjell video projektin e ri muzikor para fansave dhe publikut të gjerë.

“Thuaj”, titullohet kënga e tyre e re dhe është shoqëruar me një video të veçantë gjersa kënga është ritmike.

Për tekstin e ka shkuar Fissi dhe Doni, të cilët janë përkujdesur edhe për instrumentalin muzikor.

Ndryshe, Blero ka paralajmëruar se do të sjell edhe këngë të tjera dhe do të mbajë disa koncerte. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...