Lumi B, DJ PM e Dagz do ti shohim në festivalin “Sunny Hill” - Bota Sot
Lumi B, DJ PM e Dagz do ti shohim në festivalin “Sunny Hill”

Mediale Vip

Lumi B, DJ PM e Dagz do ti shohim në festivalin “Sunny Hill”

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 23:23
Lumi B

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gushtë të këtij viti.

Teksa po afrohemi tek dita e fillimit të festivalit muzikor, “Sunny Hill”, organizatorët po vazhdojnë të zbardhin emrat e artistëve që do të performojnë.

Dj Dag, Dj PM e Lumi B janë ndër emrat e rinj që janë zbuluar se do të jenë para publikut të gjerë dhe fansave të tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@lumib joins #SunnyHillFestival's amazing line-up! 🔥🔥🔥💋

A post shared by SUNNY HILL FESTIVAL (@sunnyhillfestival) on

“Lumi B dhe dyshja e çmendur i janë bashkuar listës së këngëtarëve që do t’i shohim në festival”, shkruar ndër të tjerash në njoftimin e organizatorëve.

Theksojmë se artistë të tjerë që do të këndojnë janë edhe Calvin Harris, Gashi si dhe Miley Cyrus.

Ndryshe, sot është mbajtur një konferencë për media në kuadër të festivalit, ku janë shpalosur detaje rreth “Sunny Hill”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...