Modelja shqiptare dikur kishte ‘bërë’ buzët, tani dëshiron ti heq - Bota Sot
Modelja shqiptare dikur kishte ‘bërë’ buzët, tani dëshiron ti heq

Mediale Vip

Modelja shqiptare dikur kishte ‘bërë’ buzët, tani dëshiron ti heq

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 13:23
Vildane Zeneli

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, saktësisht në New York ka arritur sukses në fushën e modelimit.

Vildane Zeneli është përfolur shumë edhe për jetën e saj private e cila ka qenë fokus e mediave rozë, krahas profesionit dhe sukseseve që ajo ka arritur.

Paraqitjet e saj publike nëpër media dhe rrjete sociale vazhdimisht i ‘surprizojnë’ publikun dhe kjo ka bërë që Vildanja të ndiqet nga mijëra ndjekës në Instagram.

Së fundmi modelja ishte e ftuar në emisionin ‘NIN’ ku ajo është pyetur rreth operacioneve plastike.

Në pyetjen ‘Pse i ke bërë buzët’? Vildanja është përgjigjur: “Pej qefit, shumë palidhje i kom ra pishman tash po mundona mi zvoglu pasi ekziston mundsia”

Ajo gjithashtu ka apeluar tek vajzat e reja që nëse dëshirojnë të bëjnë ndonjë ndërhyrje kirurgjike estetike të mendojnë mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...