Këngëtarja e njohur shqiptare: S’e njoh dhe nuk e kam ndjekur kurrë Taynën - Bota Sot
Këngëtarja e njohur shqiptare: S’e njoh dhe nuk e kam ndjekur kurrë Taynën

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur shqiptare: S’e njoh dhe nuk e kam ndjekur kurrë Taynën

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:29
Tayna

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Merita Halili, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Rreze Dielli”.

Duke qenë se është shpërngulur në Amerikë 23 vite më parë, muzikën nuk e ka lënë anash asnjëherë, mirëpo ky fakt bëri që këngëtarja të mos i njeh të gjithë emrat e estradës që i janë futur së fundmi muzikës.

E pyetur se ç’mendim ka për reperen Tayna, Merita ka treguar se nuk e njeh dhe nuk e ka dëgjuar asnjëherë këtë emër.

“Nuk e njoh dhe nuk mund të jap një opinion. Të më fali goca, mund të jetë shumë e talentuar, por ngaqë kam 23 vjet në Amerikë, nuk e kam ndjekur.”, u shpreh këngëtarja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...