Enca paralajmëron projektin e ri, shfaqet në skena të ‘nxehta’ - Bota Sot
Enca paralajmëron projektin e ri, shfaqet në skena të ‘nxehta’

Mediale Vip

Enca paralajmëron projektin e ri, shfaqet në skena të ‘nxehta’

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:37
Enca

Pas bashkëpunimit me këngëtarin e njohur, Muharrem Ahmeti, këngëtarja nga Shqipëria, Enca ka paralajmëruar projektin e ri.

Përmes një postimi në ‘Instagram’, Enca ka zbuluar skena nga videoklipi dhe poashtu datën e lansimit.

Në pjesë të shkurta të shkëputura nga klipi, Enca nuk ka lënë anash as këtë herë skenat e ‘nxehta’ e rrethuar me vajza të zhveshura.

“Jealous’, së shpejti (ose me sakte të premten po mos i thoni njeriu)”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...