Fansat e kritikojnë Faydeen për bashkëpunimin me Luana Vjollcën - Bota Sot
Fansat e kritikojnë Faydeen për bashkëpunimin me Luana Vjollcën

Mediale Vip

Fansat e kritikojnë Faydeen për bashkëpunimin me Luana Vjollcën

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:40
Luana Vjollca dhe Faydee

Pas i bëri duet me Luana Vjollcën, këngëtari australian, Faydee, ka pranuar kritika nga fansat e tij.

Para tre ditësh, këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, e ka publikuar bashkëpunimin me këngëtarin australian, Faydee.

Kënga erdhi e realizuar me videoklip dhe u pëlqye nga publiku, mirëpo ishin disa fansa të Faydee ata të cilët e kanë kritikuar.

Image

“Zëri i Faydee është i mrekullueshëm dhe i bukur por kur këndon ajo, më dhembin veshët”, shkruan një prej ndjekësve.

“Kënga do të ishte shumë më mirë pa zërin e saj. Faydee është një artisti mrekullueshëm dhe nuk e kuptoj se çfarë e shtyu të bashkëpunonte me të”, tha tjetri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...