Elena Ora me pushime në Mal të Zi, publikon fotografi atraktive në bikini - Bota Sot
Elena Ora me pushime në Mal të Zi, publikon fotografi atraktive në bikini

Mediale Vip

Elena Ora me pushime në Mal të Zi, publikon fotografi atraktive në bikini

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 21:34
Rita dhe Elena Ora

Motra e Rita Orës, Elena, përkundër angazhimeve të shumta me këtë të fundit, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Si destinacion të pushimeve, ajo ka zgjedhur bregdetet shqiptare, përkatësisht Malin e Zi. Zeshkania ka publikuar disa imazhe në rrjetet sociale, derisa tregon se është duke u argëtuar mjaft shumë.

Ndërkaq, në imazhin tjetër ka vënë në pah linjat trupore, teksa shfaqet në një palë bikini bardh e zi.

Ajo duket se është në pushime me familjen, pasi në postimin e lartpërmendur e ka etiketuar edhe të vëllanë, Donin.

Gjithashtu, Elena mbetet shumë e angazhuar në fushata të ndryshme reklamuese. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...