Vesa Luma me porosi për kolegët e saj: Mos vjedhni tekste - Bota Sot
Vesa Luma me porosi për kolegët e saj: Mos vjedhni tekste

Mediale Vip

Vesa Luma me porosi për kolegët e saj: Mos vjedhni tekste

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:21
Vesa Luma

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Vesa Luma, vazhdon të jetë e pëlqyer nga publiku edhe pse kaq shumë vitesh.

Ajo është mjaft aktive dhe e angazhuar në muzikë, ndërsa këtë vit është kthyer pas një kohe të gjatë me këngë të re.

“S’paska qenë e shkrume” titullohet kënga më e re e saj, e publikuar në muajin mars në bashkëpunim me Denik Prizrenin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Spaska qene e shkrume.. Another powerful lyrics by @bigbastaofficial ❤️ #mosvjedhnitekste 😂

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Ndërsa tani, këngëtarja Luma ka ndarë me ndjekësit një pjesë të kësaj kënge në Instagram, gjersa tregon se tekstin e ka shkruar bashkëshorti i saj, Big Basta.

S’paska qenë e shkrume. Një tjetër tekst i fuqishëm nga Big Basta. Mos vjedhni tekste”, ka shkruar ajo.

Përndryshe, Vesa tash e një kohë është zhvendosur në Zelandë të Re, ku edhe po vazhdon jetën dhe karrierën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...