G4shi mezi pret të performojë në festivalin “Sunny Hill” - Bota Sot
G4shi mezi pret të performojë në festivalin “Sunny Hill”

Mediale Vip

G4shi mezi pret të performojë në festivalin “Sunny Hill”

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:04
G4shi

eri shqiptar, i cili prej vitesh bën karrierë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, edhe këtë vit pritet të performojë në festivalin “Sunny Hill”.

Ai vitin e kaluar është kthyer pas 18-të vitesh në Kosovë, ndërsa në edicionin e dytë të këtij festivali do të këndojë sërish.

Së fundmi, këngëtari 29-vjeçar ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale dhe duket se mezi pret të vijë në vendlindje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My show Kosov is in 2 weeks !!! 😱🔥

A post shared by GASHi (@gashi) on

“Performanca ime në Kosovë edhe dy javë”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Në ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e llojllojshme nga fansat e tij nuk kanë munguar.

Gjithashtu, G4shi në këtë festival do të promovojë edhe albumin e tij të ri. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...