Anxhelina kthehet me Fatmir Hysenbelliu?! Fotografohet në festën familjare të ish-it - Bota Sot
Anxhelina kthehet me Fatmir Hysenbelliu?! Fotografohet në festën familjare të ish-it

Mediale Vip

Anxhelina kthehet me Fatmir Hysenbelliu?! Fotografohet në festën familjare të ish-it

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 12:16
Anxhelina Hadërgjonaj dhe Fatmiri Hysenbelliu

Anxhelina Hadërgjonaj dhe pinjolli i familjes Hysenbelliu, Fatmiri patën një lidhje të gjatë dashurie por që nuk mundi t’i rezistojë largësisë dhe çifti i dha fund romancës 3 vite më parë.

Këngëtarja u zhvendos të jetonte në ShBA ndërsa Fatmiri vazhdoi jetën në Tiranë, duke u ndarë miqësisht pak kohë më parë.

Por mesa duket diçka ka mbetur mes ish-çiftit!

Image

Anxhelina e kthyer në vend për disa ditë, është parë e pranishme pasditen e 17 Korrikut në festën e familjes Hysenbelliu, pasi mbesa e Fatmirit feston ditëlindjen e 3-të.

Prania e ish-të dashurës së trashëgimtarit të familjes në festën e organizuar në resortin e tij në Golem, është parë më habi nga ndjekësit të cilët kanë aluduar se pas 3 vitesh të ndarë dyshja mund të ketë ndezur sërish shkëndijat mes tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...