Luana zbulon se ku po pushon me Krenarin, çifti nuk është vetëm - Bota Sot
Luana zbulon se ku po pushon me Krenarin, çifti nuk është vetëm

Mediale Vip

Luana zbulon se ku po pushon me Krenarin, çifti nuk është vetëm

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 13:21
Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Një ditë më parë, moderatorja Luana Vjollca u fotografua së bashku me partnerin e saj, Krenar Çoçajn, në aeroportin e Malpensa-s në Milano.

Ata ishin duke bërë chek-in-in dhe të gjithë u bënë kuriozë që të dinin se ku po shkonin me pushime.

Ka qenë vetë Luana, ajo që ka zbuluar për ndjekësit e saj destinacionin. Mesa duket ajo dhe Krenari kanë qëndruar në Milano të Italisë dhe nuk janë vetëm.

Moderatorja ka treguare se atyre u janë bashkuar edhe Marina Vjollca me Getoar Selimim. Luana ka publikuar një video në “Instastory”, ku shfaqet së bashku me të motrën dhe në të shkruan: “Binjakja ime”.

Ndërkohë, për të gjithë ata që nuk e vunë re këtë detaj, në foton që qarkulloi ditën e djeshme në rrjete sociale, ku ishin fotografuar Luana dhe Krenari, në të majtë të tyre ndodheshin edhe Marina me Getoarin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...