I dashuri nuk i reziston dot Dua Lipës, ja çfarë bëri Anwar - Bota Sot
I dashuri nuk i reziston dot Dua Lipës, ja çfarë bëri Anwar

Mediale Vip

I dashuri nuk i reziston dot Dua Lipës, ja çfarë bëri Anwar

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 13:24
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Këngëtarja e famshme Dua Lipa nuk e fsheh më romancën e saj të re me modelin e njohur, Anwar Hadid.

Ajo nuk ngurron që të publikojë foto apo video me të në rrjetet e saj sociale. E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa Dua ka publikuar një moment me të dashurin e saj, gjatë një feste me miq e të afërm.

Ajo që tërhoqi vëmendjen, ishte momenti kur Anwar-in që i lëpiu ballin këngëtares me origjinë shqiptare. Në video, Dua gjithashtu tregoi se kishte kombinuar thonjtë me bluzën e partnerit.

Lidhja e re e këngëtares së famshme është komentuar shumë në media.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...