Jonida Vokshi shkëlqen në ‘Prifest’, ja si u vesh moderatorja në mbrëmjen gala - Bota Sot
Jonida Vokshi shkëlqen në ‘Prifest’, ja si u vesh moderatorja në mbrëmjen gala

Mediale Vip

Jonida Vokshi shkëlqen në ‘Prifest’, ja si u vesh moderatorja në mbrëmjen gala

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 13:44
Jonida Vokshi

Prej ditësh ishte zbuluar se edhe këtë vit, drejtimi i ‘Prifest’ do i besohej Jonida Vokshit. Bukuroshja e ekranit udhëtoi ditën e djeshme drejt Prishtinës duke u bërë pjesë e hapjes së madhe të festivalit dedikuar filmit. E veshur me një fustan të zi të gjatë dhe të derdhur, por të mbyllur tek pjesa e dekoltesë, moderatorja i ktheu të gjithë sytë nga vetja. Si gjithmonë ajo u shfaq e thjesht, me flokë të kapur dhe grim të lehtë. Jonida u shoqërua në skenë nga Eki Durmishi duke krijuar kështu një çift skenik mjaft të mirë. Kujtojmë se ‘Prifest’ i dedikohet kinematografisë shqiptare, por jo vetëm. Festivali internacinal do të mbahet në Prishtinë deri më datë 21 korrik.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...