E martuar prej 17 vitesh; njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës! - Bota Sot
E martuar prej 17 vitesh; njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës!

Mediale Vip

E martuar prej 17 vitesh; njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës!

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:01
Artjola Toska dhe Adi

Ndonëse është një nga artistet më të dashura të muzikës shqiptare, Artjola Toska rrallëherë është përfolur për jetën e saj private.

Artistja ka preferuar që jetën e saj personale ta mbajë të tillë në kuptimin e plotë të fjalës, duke u kujdesur që të mos ndajë me publikun foto apo detaje të tilla.

Artjola është e martuar prej 17 vitesh me bashkëshortin e saj që duhet Adi dhe siç është shprehur në një intervistë në programin “Rudina”, për çiftin ka qenë dashuri me shikim të parë, takimi në Prizren teksa Toska këndonte në një festë private të të njohurve të Adit.

Image

Bashkëshorti i Artjolës ka preferuar të qëndrojë diskret, duke mos dalë shpesh publikisht, por ai është përherë shoqëruesi i saj në koncertet apo aktivitetet e shumta të artistes së njohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...