Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet - Bota Sot
Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet

Mediale Vip

Morena heq bikinit në pjesën e sipërme, videon e publikon në rrjet

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:21
Morena Taraku

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar keq në videon e fundit të publikuar në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UNE I KOM TI DON MI PAS 🤞🏼 #SWAG Link on my bio 🎼 🔥 #neednewhaterstheoldonesbecamemyfans💰😂

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Ajo, shihet e shtrirë në pishinë derisa po merr rreze dielli, e ajo çfarë vihet re është se i ka hequr bikinit në pjesën e sipërme.

Këngëtarja duket tejet seksi e shtrirë, ndërsa në plan të parë i ka vendosur vithet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...