Dhuratë 740 $, Afërdita Dreshaj surprizohet 1 ditë para ditëlindjes - Bota Sot
Dhuratë 740 $, Afërdita Dreshaj surprizohet 1 ditë para ditëlindjes

Mediale Vip

Dhuratë 740 $, Afërdita Dreshaj surprizohet 1 ditë para ditëlindjes

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:28
Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen e saj më 18 korrik por dhuratat duket se kanë nisur më herët për modelen. Surpriza e parë për Afëridtën ka ardhur nga motra e saj Jehona, e cila kishte menduar për të një dhuratë luksoze.

Një palë shapka të bardha Hermes me vlerë 740 dollarë ka qenë dhurata e parë që i ka mbërritur Afërditës pak orë para se të mbush 33 vjeç.

Shapkat në fjalë janë trendi i sezonit dhe një ndër aksesorët e preferuar të shumë vajzave VIP.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...