Dua Lipa tregon se përse nuk e provoi aplikacionin ‘e plakjes’ - Bota Sot
Dua Lipa tregon se përse nuk e provoi aplikacionin ‘e plakjes’

Mediale Vip

Dua Lipa tregon se përse nuk e provoi aplikacionin ‘e plakjes’

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:26
Dua Lipa

“FaceApp” është kthyer në një nga aplikacionet më të përdorura të momentit, teksa ua mundëson personazheve të testojnë dukjen e tyre në pleqëri.

Trendit të ndryshimit të pamjes iu kanë bashkuar thuajse të gjithë yjet, të cilët po vazhdojnë të ndajnë postime me fansat në rrjetet sociale.

Megjithatë, këngëtarja shqiptare me famë në rrafshin ndërkombëtar, Dua Lipa, së fundmi përmes një postimi të publikuar në InstaStory, bën të ditur se përse nuk e provoi këtë aplikacion.

Image

23 vjeçarja i ka treguar të gjithëve se kur kanë shkarkuar aplikacionin, kanë pranuar që ai mund t’i përdorë këto fotografi ku dhe kur të dojë dhe lejen tonë e ka marrë që në momentin që e kemi shkarkuar.

Të gjitha këto imazhe mund të përdoren nga stafi i aplikacionit për qëllime të ndryshme, madje mund të kenë akses edhe në celularin e juaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...