Moderatorja shqiptare tregon format seksi përkrah bashkëshortit - Bota Sot
Moderatorja shqiptare tregon format seksi përkrah bashkëshortit

Mediale Vip

Moderatorja shqiptare tregon format seksi përkrah bashkëshortit

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:42
Aulona Musta përkrah bashkëshortit

Moderatorja e njohur shqiptare, Aulona Musta është tejet e përkushtuar ndaj formave të saj fizike.

Ajo vazhdimisht tregon për ushtrimet intensive në palestër dhe të ushqyerit e shëndetshëm.

Prezantuesja linjat e saj perfekte i ekspozoj edhe në disa imazh që ka hedhur së fundi në llogarinë e ‘Instagram-it’ teksa shihet e veshur në bikini përkrah bashkëshortit të saj.

Image

Të veshur vetëm në bikini, çifti treguan trupat me muskuj derisa dukesh në formën më të mirë të mundshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...