Eni Koçi ‘e djeg’ në festën e beqarisë së kunatës së saj - Bota Sot
Eni Koçi ‘e djeg’ në festën e beqarisë së kunatës së saj

Mediale Vip

Eni Koçi ‘e djeg’ në festën e beqarisë së kunatës së saj

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:44
Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj nuk e kanë përcaktuar ende datën e tyre të martesës por ama në shtëpinë e artistit ka nisur një tjetër dasmë. Vëllai i Gencit martohet ëtë fundjavë me partneren e tij Norën dhe ndaj kjo e fundit ka organizuar mbrëmjen e së mërkurën festën e saj të beqarisë.

Në festë ka qenë edhe këngëtarja Eni Koçi, e cila ka shpërndarë edhe disa foto e video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet krah kunatës e në mesin e mikeshave të saj.

“Ajo tha PO”, ka shkruar Eni krahas një fotoje ku shihet duke i dhuruar një puthje në faqe kunatës së saj me të cilën duket se ka marrëdhënie shumë të mira.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...