Fiona Gllavica merr vendimin drastik pas dasmës - Bota Sot
Fiona Gllavica merr vendimin drastik pas dasmës

Mediale Vip

Fiona Gllavica merr vendimin drastik pas dasmës

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 17:52
Fiona Gllavica

Fiona Gllavica menjëherë pas dasmës e ka marrë vendimin që i habiti të gjithë.

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica e ka kurorëzuar dashurinë me martesë me Arbnorin.

Pamje nga dasma madhështore e fotosesioni përrallor nuk kanë munguar, e tani aktorja me ndjekësit ka ndarë foto nga pushimet.

Image

Mirë në një prej postimeve ajo e ka zbuluar vendimin drastik që e ka marrë. Fionën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë shumë të gjata.

Pas dasmës ajo i ka prerë ato dhe ndryshimi është i dukshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...