A i tregoj sytjenat Anita Haradinaj në Samitin e Londrës? - Bota Sot
A i tregoj sytjenat Anita Haradinaj në Samitin e Londrës?

Mediale Vip

A i tregoj sytjenat Anita Haradinaj në Samitin e Londrës?

Nga: H.O. Më: 18 korrik 2019 Në ora: 18:58
Anita Haradinaj

Anita Haradinaj ka marr pjesë në një samit në Londër, samit ky që mbledhë gradë më të fuqishme të globit. Këtu ka dhënë fjalim edhe ajo, e cila ëshët përzgjedhur në mesin e shumë grave të fuqishme në botë.

Për këtë fjalim Anitën e përgëzuan shumë fytyra publike. E ajo me radhë I publikoj urimet në rrjetet sociale, duke falenderuar thuajse secilin, duke u ndjerë shumë krenare për këtë.

Por ajo që bie në sy është veshja e saj. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë portokalli që ishte i hapur tek gjoksi që mbulohej vetëm me disa dantella, apo me gjasë ishin sytjenat e saj, që dukeshin jashtë fustanit.

Shikojeni fotot dhe vlerësojeni vetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...