Blero publikon këngë e radhës “A thu baby” - Bota Sot
Blero publikon këngë e radhës “A thu baby”

Mediale Vip

Blero publikon këngë e radhës “A thu baby”

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:32
Blero

Blero e ka publikuar këngën e re.

Këngëtari Blero po vazhdon publikimin e këngëve të reja të cilat i ka paralajmëruar më parë.

Pas suksesit të atyre paraprake, kënga e radhës e publikuar nga Blero mban titullin “A thu baby”.

Edhe ky projekt muzikor vjen i realizuar me videoklip dhe u pëlqye nga publiku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...