Albulena Ukaj sjell "Je larg", kënga që duhet shijuar këtë verë - Bota Sot
Albulena Ukaj sjell "Je larg", kënga që duhet shijuar këtë verë

Mediale Vip

Albulena Ukaj sjell "Je larg", kënga që duhet shijuar këtë verë

Nga: Maksim Gjokaj Më: 18 korrik 2019 Në ora: 19:39
Albulena Ukaj

"Je larg" quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtarja bukuroshe Albulena Ukaj.

Kënga është publikuar këto ditë dhe ka nisur të dëgjohet e të pritet mjaft mirë, një këngë që ia vlen ta shijoni në këtë stinë të verës.

Që nga zëri e deri te ngjyrat dhe kombinimi i bukur këngëtarja vjen mjaft bukur.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...