Këngëtarja e njohur flet për martesën e parë: Ndihesha e burgosur - Bota Sot
Këngëtarja e njohur flet për martesën e parë: Ndihesha e burgosur

Mediale Vip

Këngëtarja e njohur flet për martesën e parë: Ndihesha e burgosur

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 20:53
Ilustrim

Këngëtarja e njohur ka folur lidhur me martesën e saj të parë.

Këngëtarja e njohur, Mariah Carey, ishte e martuar me Tommy Mottola, shkruajnë mediat e huaja.

E lidhur me martesën e saj të parë ajo ka folur së fundmi duke thënë se është ndier si e burgosur. Gjatë një interviste me Cosmopolitan foli hapur.

Image

“Ndoshta më mirë ta pikturoni një fëmijë si nuse. Isha shumë e kontrolluar. Nuk kisha liri si qenie njerëzore. Ishte pothuajse sikur të isha e burgosur”, tha ajo.

Çifti i mëparshëm u martua në vitin 1993 dhe marrëdhënia e tyre ishte shumë e përfolur për shkak të diferencës 20 vjeçare në moshë. Ata më pas u ndanë në vitin 1997.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...