Deputetetja joshëse e Kuvendit, Duda Balje, ja si është dukur në 2015-tën - Bota Sot
Deputetetja joshëse e Kuvendit, Duda Balje, ja si është dukur në 2015-tën

Mediale Vip

Deputetetja joshëse e Kuvendit, Duda Balje, ja si është dukur në 2015-tën

Nga: Z.B Më: 18 korrik 2019 Në ora: 21:33
Foto

Deputetja e grupit parlamentar 6+ në Kuvendin e Kosovës, Duda Balje është njëra prej deputeteve më atraktive në Kuvendin e Kosovës, përcjell “Bota sot”.

Ajo shquhet edhe si njëra ndër deputetet më joshëse të Kuvendin, me elegancën dhe stilin unik, të cilin ajo e praktikon edhe në përditshmëri.

Në një foto të publikuar në vitin 2015 në rrjetin social Facebook, ajo edhe atëherë ishte elegante dhe me stilin e saj unik.

Ajo është nënë e tre fëmijëve, por përkundër moshës, deputetja e Kuvendit të Kosovës duket gjithnjë në top formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...