“Obobo, mbyllni sytë”, moderatores shqiptare i zgjidhen rrobabanjot në mes të emisionit

Mediale Vip

“Obobo, mbyllni sytë”, moderatores shqiptare i zgjidhen rrobabanjot në mes të emisionit

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 00:11
Roza Lati

Këtë verë Roza Lati ka nisur një emision të ri "Bukë me vete" i cili zhvillohet në një kamper dhe të ftuar janë çdo të mërkurë dy personazhe të njohur të showbizit. Në puntatën e rradhës të ftuar ishin Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama.

Roza dhe dy djemtë pas udhëtimit me kamper dhe zhytjes në ujë, ndaluan për të ngrënë.

Mirëpo teksa bisedonin, Rozës i ndodhi një e papritur. Moderatores iu zgjidhën pjesa e sipërme e rroba banjove dhe po mundohej t'i mbante me dorë.

Roza: Obobo mu zgjidhën

Lorenci: Qyqa

Olsi: Kush tu zgjidh mi?

Roza: Mu zgjidhën rrobabanjot. Mbyllni sytë, ju lutem mbyllni sytë.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat