U bë shofer i Presidentit Rugova, Adnan Merovci tregon historinë si u rrëzua nga provimi i patent shoferit 10 herë - Bota Sot
U bë shofer i Presidentit Rugova, Adnan Merovci tregon historinë si u rrëzua nga provimi i patent shoferit 10 herë

Lajme

U bë shofer i Presidentit Rugova, Adnan Merovci tregon historinë si u rrëzua nga provimi i patent shoferit 10 herë

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 15:06
Ibrahim Rugova dhe Adnan Merovci

Adnan Merovci ka treguar një histori interesante në emisionin ‘Autowoman’ në T7.

Adnan Merovci, që njihet si një nga njerëzit më të afërt me presidentin Ibrahim Rugova, ka ndarë me publikun historinë se si e ka pasur të vështirë të marrë patent shoferin.

Mervci i cili ishte shoferi personal i Rugovës, kishte hyrë 10 herë në provimin e vozitjes, por dhjetë herë e kanë rrëzuar.

Ai tregon në emisionin ‘Autowoman’ për këtë vështirësi por që asnjëherë nuk ka hequr dorë derisa ka arritur të bëhet me leje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...