Me një foto i tregon të gjitha, Kendall Jenner zhvishet në ‘Instagram’ - Bota Sot
Me një foto i tregon të gjitha, Kendall Jenner zhvishet në ‘Instagram’

Mediale Vip

Me një foto i tregon të gjitha, Kendall Jenner zhvishet në ‘Instagram’

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 06:13
Kendall Jenner

Kendall Jenner ka publikuar një foto nga seti i fundit fotografik në ‘Instagram’ dhe të gjithë kanë mbetur gojëhapur.

Ylli i pasarelave ka shfaqur gjithçka, duke dalë e zhveshur para aparatit forografik.

Fiziku prej modeleje dhe barku i sheshtë kanë marrë gjithë vëmendjen dhe sigurisht fansat nuk kanë lënë pa përmendur ish-in e saj në një pjesë të mirë të komenteve, si për t’i kujtuar çfarë ka humbur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

w/ @mertalas 🖤

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Kjo nuk është hera e parë që Kendall shfaqet provokuese në setet fotografike. Ajo ka publikuar shpesh imazhe të ngjashme me të fundit, por asnjëherë kaq e zhveshur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat