Si nëna si djali, i biri i Kim Kardashian do të pozojë e të fotografohet - Bota Sot
Si nëna si djali, i biri i Kim Kardashian do të pozojë e të fotografohet

Mediale Vip

Si nëna si djali, i biri i Kim Kardashian do të pozojë e të fotografohet

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 14:26
Kim Kardashian

I biri i Kim Kardashian dhe Kanye West, tashmë po tregon interesim për fotografinë në moshën tre vjeçare.

Kim Kardashian pranoi se djali i saj i madh kishte përvetësuar disa aftësi nga anëtarët e familjes së tij të famshme.

Kim thotë se Saint i kërkoi asaj t’ia bënte një fotografi ndërsa pretendonte se ishte duke fjetur së bashku me vëllain e tij dymuajsh Psalm.

“Saint tha se ai do të pretendojë se po fle me vëllanë e tij. Ai gjithmonë dëshiron që të ketë fotografi për të kapur çdo moment. Ju nuk keni idenë se sa të ëmbël janë djemtë e mi!”, ka shkruar Kim tek fotoja e ëmbël e djemve të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...