Ermal Mamaqi, ‘gati për të thyer tjetër rekord!’ - Bota Sot
Ermal Mamaqi, ‘gati për të thyer tjetër rekord!’

Mediale Vip

Ermal Mamaqi, ‘gati për të thyer tjetër rekord!’

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 08:31
Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi ka njoftuar se krijimtarisë së tij do t’i shtohet një tjetër film.

Me një pamje të transformuar, me flokë të kuqe, syze dhe mustaqe, Ermali duket se na ka prezantuar në “Instagram” me personazhin kryesor të filmit të tij të dytë.

“Çkemi miq? Gati për fillimet e xhirimeve të filmit tjetër. Gati për t’i thyer një tjetër rekord, vetes.

Image

Ermal modesti”-ka shkruar ai krahas fotos së publikuar, duke iu referuar kështu suksesit të filmit të tij të parë “Dy Gisht Mjaltë”, në të cilin interpretoi krah Elvana Gjatës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat