Edhe fluturat e ‘dinë’ ku të ‘ndalen’ në trupin e Elionës - Bota Sot
Edhe fluturat e ‘dinë’ ku të ‘ndalen’ në trupin e Elionës

Mediale Vip

Edhe fluturat e ‘dinë’ ku të ‘ndalen’ në trupin e Elionës

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 12:10
Eliona Pitarka

Ajo është një nga modelet dhe aktoret më të mira shqiptare.

Eliona Pitarka ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se akoma po i vazhdon pushimet.

Gjëja se çka bie në sy, padyshim që janë bikinet e saj me flutura që i ka te gjoksi bombastik.

Padyshim që e tillë, Eliona dukej fort seksi, edhe pse këmba nën ujë i ngjante si të mos ishte këmbë njeriu!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...