Sikur vajzë e re, kaq bukur duket këngëtarja Remzie Osmani - Bota Sot
Sikur vajzë e re, kaq bukur duket këngëtarja Remzie Osmani

Mediale Vip

Sikur vajzë e re, kaq bukur duket këngëtarja Remzie Osmani

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 20:39
Remzie Osmani

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të pëlqyera për muzikën që bën.

Ajo përpos se pëlqehet shumë për këngët e saj të bukura ajo gjithashtu pëlqehet dhe komentohet edhe për paraqitjet e saj. 

Remzia asnjëherë nuk i zhgënjen fansat me paraqitjet e saj publike, kështu duke e shfrytëzuar llogarinë  e saj në Instagram ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet me një fustan dhe duket mjaft bukur.

Kujtojmë që kënga e fundit e këngëtares Remzie Osmani ishte ‘Shumë ty te du” dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...