Diva e muzikës live Albulena Ukaj sukses me hitin "Jelarg’ - Bota Sot
Diva e muzikës live Albulena Ukaj sukses me hitin "Jelarg’

Mediale Vip

Diva e muzikës live Albulena Ukaj sukses me hitin "Jelarg’

Nga: Maksim Gjokaj Më: 23 korrik 2019 Në ora: 21:59
Albulena Ukaj

Me tekst dhe muzikë nga EF, masterizim nga Ardian Kastrati, MUA nga Arbër Bytyqi dhe stajling nga Myrvedete Fashion, ylli i muzikës shqiptare Albulena Ukaj vjen në top formë me projektin e saj më të fundit të titulluar ‘Je larg’.

Një këngë shumë ritmike dhe verore e që këngëtarja nuk ndalet me kaq pasiqë krahas shumë angazhimeve muzikore që ka në mbrëmje, koncerte dhe ahengje familjare nuk ndalon së publikuari edhe projektet e reja muzikore.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...