Era apo Roberti? Nora Istrefi befason me përgjigjen - Bota Sot
Era apo Roberti? Nora Istrefi befason me përgjigjen

Mediale Vip

Era apo Roberti? Nora Istrefi befason me përgjigjen

Më: 4 gusht 2019 Në ora: 16:39
Nora Istrefi

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut

Përveç muzikës që bën, Nora njihet edhe për dukjen e saj atraktive të cilës këngëtarja i kujton mjaft kujdes.

Ajo ka qenë e ftuar në një emision televiziv në të cilin i janë bërë pyetje të ndryshme ku këngëtarja është dashur të zgjedhë kë e pëlqen më shumë nga kolegët e saj.

Nora kishte shumë vështirësi të bëj zgjedhje midis personave këtë javë, e njëra nga pyetjet më të sikletshme ishte ajo ‘Era apo Roberti’.

 “Erën, se e kom motër”, ka thënë Nora në Mirage.

Nora së fundmi ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me këngëtarin nga Shqipëria, Irkenc Hyka.

“Jena nda” mban titullin bashkëpunimi i dy artistëve, të cilin e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Kjo këngë është pritur mjaft mirë nga publiku dhe vetëm pak ditë nga publikimi ka marrë me mijëra klikime në Youtube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...